درباره ما

تیم کشتی داران

تیم کشتی داران از افردا مجرب در واحد های فناوری اطلاعات ، بازرگانی ، تبلیغات و امور کاربران تشکیل شده است . همچنین پایه این شرکت بر اساس فناوری اطلاعات می‌باشد.

سال 1364 بود که با واردات تجهیزات سبک ،دریایی به کشور کار بازرگانی خود را شروع کردیم.
در طول 35 سال گذشته با توجه به نیاز صنعت و بازار دریایی ایران برای واردات و خدم ترسانی به فعالان صنعت دریایی از هیچ کوششی دریغ نکردیم. در طول سال های متادی که مشغول به واردات تجهیزات سبک و سنگین دریایی به کشور بودیم مشکلات و چالش های اساسی و مهمی را از سوی دریانوردان و ساحل نشینان شنیدیم و نبود یک حامی بزرگ که حرف دل دریانوردان و ساحل نشینان را گوش کند حس کردیم تا مشکلات فعالان صنعت دریایی کشور را حل کنیم به همین دلیل برآن شدیم تا با را هاندازی وبسایت(( کشتی داران )) کمک شایانی به فعالان صنعت دریایی کشور برای حل معضات آنها کرده باشیم.
وبسایت (( کشتی داران )) اهداف متعددی را دنبال می کند.

شامل:

  1. پر کردن حلقه مفقوده بین فروشندگان و خریداران تجهیزات دریایی در سراسر کشور است تا آنها بتوانند در فضای مجازی و به دور از هرگونه پرداخت کمیسیون های نامتعارف خرید و فروش به راحتی امور عرضه و تقاضای کالاهای موردنیاز خود را ثبت و پیگیری کنند.

  2. تسهیل در خریدوفروش انواع کشتی و شناورهای صنعتی و سنتی توام با ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین شناورداران در سراسر کشور

  3. جستجو و پیدا کردن انواع تجهیزات دریایی نو و دست دوم
  4. ایجاد بسری امن بین کارفرما و نیروی انسانی آماده به کار دریایی برای ایجاد فرصت های شغلی مختلف و اعطای حق انتخاب به کارفرمایان و آماده ب هکاران

  5. پایان بخشیدن به سردرگمی شناورداران و تجار برای عقد قراردادهای باربری به منظور صادرات و واردات کالا

  6. تنها فضای رسمی برای معرفی کسب و کارهای دریایی و حمایت از مشاغل بزرگ و کوچک است.

  7. این وبسایت تنها مرجع متمرکز اعان هواشناسی 7 استان دریایی در یک پلتفرم واحد با تکیه بر داده های رسمی و معتر سازمان هواشناسی کشور است. بنابراین چش مانداز پیش روی ))کشت یداران(( حمایت از صنعت و خانواده پرافتخار دریایی ایران با هدف گسرش و تسهیل ارتباطات همچون پلی برای ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا در صنعت دریایی کشور است.

 

user

کیارش فرهپور

مدیریت توسعه وب
 
 
 
lucy

کوروش آذرتاش

مدیریت فروش و کاربران
 
 
 
Brad

علیرضا خوشنویس

مدیریت شبکه های اجتماعی
 
 
 
andres

Tom Rogers

Software Engineer

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Animi, recusandae.