favicon-96x96

درباره ما

کشتی داران

کشتی داران تنها سامانه هوشمند چارترینگ در کشور می‌باشد.

تیم کشتی داران از افراد با تجربه و مجرب، در واحد های:  فناوری اطلاعات، بازرگانی ، مارکتینگ و همچنین تحقیق و توسعه  تشکیل شده است.

ابتدا ما از سال 1364 فعالیت خود را در بخش بازرگانی و در زمینه واردات تجهیزات سبک دریایی آغاز کردیم. در طول 35 سال گذشته باتوجه به نیاز صنعت دریایی  و  همچنین نیاز روز بازار دریایی ایران برای  واردات و خدمات رسانی به فعالان دریایی کشور از هیچ کوششی دریغ نکردیم. در طول این سالها مشکلات و چالش‌های اساسی و مهمی را از سوی دریانوردان، ساحل نشینان و فعالان صنعت دریا شنیدیم  و  نبود یک حامی بزرگ که حرف دل دریانوردان و ساحل نشینان را بشنود را حس کردیم؛ تا بتوانیم مشکلات فعالان حوزه دریایی کشور را حل کنیم. از این رو در سال 1398 با راه اندازی وبسایت ((کشتی داران)) کمک شایانی به فعلان صنعت دریایی کشور برای معضلات آنها کرده باشیم.

وبسایت (( کشتی داران )) اهداف متعددی را دنبال می کند.

شامل:

  1. پر کردن حلقه مفقوده بین فروشندگان و خریداران تجهیزات دریایی در سراسر کشور است تا آنها بتوانند در فضای مجازی و به دور از هرگونه پرداخت کمیسیون های نامتعارف خرید و فروش، به راحتی امور عرضه و تقاضای کالاهای موردنیاز خود را ثبت و پیگیری کنند.

  2. تسهیل در خرید و فروش انواع کشتی و شناورهای صنعتی و سنتی توام با ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین شناورداران در سراسر کشور.

  3. جستجو و یافتن انواع تجهیزات دریایی نو و دست دوم
  4. ایجاد بسری امن بین کارفرما و نیروی انسانی آماده به کار دریایی، جهت ایجاد فرصت های شغلی متفاوت و اعطای حق انتخاب به کارفرمایان و آماده به هکاران

  5. پایان بخشیدن به سردرگمی شناورداران و تجار برای عقد قراردادهای باربری به منظور صادرات و واردات کالا. 

  6. تنها فضای رسمی برای معرفی کسب و کارهای دریایی و حمایت از مشاغل بزرگ و کوچک.

  7. این وبسایت تنها مرجع متمرکز هواشناسی 7 استان دریایی در یک پلتفرم واحد با تکیه بر داده های رسمی و معتبر سازمان هواشناسی کشور است. بنابراین چشم انداز پیش روی کشتی داران(( حمایت از صنعت و خانواده پرافتخار دریایی ایران با هدف گسترش و تسهیل ارتباطات همچون پلی برای ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا در صنعت دریایی کشور است.

 

user

کیارش فرهپور

مدیریت توسعه وب
 
 
 
lucy

کوروش آذرتاش

مدیریت فروش و کاربران
 
 
 
Brad

علیرضا خوشنویس

مدیریت شبکه های اجتماعی
 
 
 
andres