favicon-96x96
جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها
شهر ها
محدوده قیمت
قیمیت توافقی
سایر موارد
آگهی دارای تصویر
آگهی ویژه
فوری

تجهیزات دریایی

کشتیرانی همه‌ی آگهی‌ها تجهیزات دریایی
جستجوی پیشرفته
در حال بارگذاری آگهی‌های بیشتر

 با کشتی‌داران تجهیزات دریایی را بشناس و بخر  

به جرات می‌توان به این واقعیت مهم اشاره کرد که تجهیزات دریایی با کیفیت بالا برای عملکرد درست شناور  و حفاظت از محیط دریایی ضروری است.

در واقع در کشورهایی که عضو کنوانسیون بین‌المللی ایمنی دریایی هستند ناظران بین‌المللی حضور دارند تا اطمینان حاصل کنند که تجهیزات حمل شده روی کشتی یا الزامات ایمنی خاصی در زمینه طراحی ، ساخت و عملکرد مطابقت دارد.  این ناظران براساس همین معیارها، گواهینامه های مربوطه که نشان دهنده انطباق وجود تجهیزات دریایی در کشتی است را صادر می‌کنند.

استانداردهای دقیق عملکرد وآزمایش از تجهیزات دریایی توسط سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) و نهادهای استاندارد بین المللی و اروپا تدوین شده است. با این حال ، چارچوب نظارتی بین المللی مورد توافق،از نظر نحوه اجرای قوانین،اختیار قابل توجهی را برای دولت‌ها قرار داده است.

تجهیزات دریایی در زمان ساخت یا تعمیر کشتی ها در سراسر جهان روی کشتی قرار می گیرد،

کشورهای عضو کنوانسیون‌های بین المللی ایمنی دریایی موظف هستند اطمینان حاصل کنند که فقط تجهیزات سازگار روی کشتی هایی که پرچم خود را حمل می کنند نصب شده و این تعهد از طریق صدور ، تأیید یا تمدید گواهی چنین کشتی هایی انجام می شود.

دستورالعمل نظارت بر نحوه عملکرد تجهیزات دریایی در کشورهای عضو کنوانسیون‌های بین‌المللی ایمنی دریایی شامل: نظارت بر تحولات مربوط به عملکرد و استانداردهای تست،آماده‌سازی به‌روزرسانی برای ضمائم فنی دستورالعمل، نظارت بر کار گروهی از نهادهای آگاه شده که تجهیزات دریایی را از طرف کشورهای عضو تأیید می کنند،توسعه و مدیریت پایگاه داده تجهیزات دریایی مورد تأیید اتحادیه اروپا و دبیرخانه فنی مربوطه وارائه پشتیبانی فنی از کمیسیون اروپا در پیشنهاد اصلاحات بخشنامه تجهیزات دریایی است.

توربو شارژ دریایی

خرید و فروش تجهیزات دریایی

برای خرید با فروش انواع تجهیزات دریایی می توان با مراجعه با فروشگاه‌های لوازم دریایی در سراسر کشور به صورت سنتی عمل کرد هرچند نباید از رویت کالای دریایی از نزدیک برای کسب اطمینان از سالم بودن غافل شد.

سایت کشتی‌داران به عنوان یک مرجع تخصصی دریایی در فضای مجازی می تواند برای خرید با فروش انواع تجهیزات دریایی به دریانوردان و فعالان دریایی کمک کند.

موتور میتسوبیشی

قیمت تجهیزات دریایی

برای قیمت‌گذاری روی انواع تجهیزات دریایی می‌توان به سایت کشتی‌داران که یک مرجع تخصصی دریایی در فضای مجازی است مراجعه کرد.

برای قیمت گذاری روی انواع تجهیزات دریایی می توان معیارهای مختلفی را در نظر گرفت که بیشتر این معیارها شامل سال ساخت تجهیزات،ساعت کارکرد،نوع کمپانی سازنده و کاربرد متفاوت آن تجهیزات در شرایط مختلف است.

سایت کشتی‌داران به عنوان یک مرجع تخصصی دریایی در فضای مجازی می‌تواند برای قیمت‌گذاری روی انواع تجهیزات دریایی کمک ویژه‌ای به دریانوردان و فعالان دریایی کشور کند.