favicon-96x96
جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها
شهر ها
محدوده قیمت
قیمیت توافقی
سایر موارد
آگهی دارای تصویر
آگهی ویژه
فوری

تعمیرات تجهیزات الکترونیکی دریایی

خانه همه‌ی آگهی‌ها خدمات دریایی تعمیرات تجهیزات الکترونیکی دریایی
جستجوی پیشرفته

هر روزه اطراف ما در حال پیشرفت و اختراع تکنولوژی جدید است، جامعه به سمت تکنولوژِی هدف می رود و روز به روز راحت تر و بهتر می شود.
قدیم تر کارها به صورت دستی و مرحله به مرحله تست و انجام می شد، سختی کار بسیار زیاد و احتمال خطا به شدت بالا بود رفته رفته قطعه های پیشرفته جایگزین قبلی می شدند و پله به پله کارها راحتر می شد، تکنولوژی تا جایی پیش رفت که در برخی کسب و کارها نیاز به نیروی انسانی به صفر رسید و همین امر در برخی مشاغل مورد توجه و استقبال قرار گرفت و در رخی موارد دچار مشکل شدند و برای قبول آن مقاومت کردند همچنین به اعتراض بلند شدند.
تجهیزات الکترونیکی به دو دسته اصلی نم افزاری و سخت افزای تبدیل شدند و بررسی و نگهداری هر کدام از این گروها تیم خاص و فرد متخصص خود را می طلبید.

انواع تجهیزات الکترونیکی دریایی


تجهیزات الکترونیکی دریایی به دسته بندی های کلی و جزئی متنوعی تقسیم بندی می شوند، از جمله تجهیزات الکترونیکی برقی ، تجهیزات الکترونیکی مخابراتی.
هر کدام از موارد بالا باز به دسته های کوچک تری در حوزه خود تقسیم می شوند. به طور مثال تجهیزات الکترونیکی مخابراتی که سیگنال های مربوطه را منتقل می کنند و سپس باید آنها را دریافت و بررسی کرد در برخی موارد آنها به صورت کد گذاری هستند که باز باید بررسی و شکسته شوند و دوباره به صورت کد گذاری ارسال شوند

تعمیرات تجهیزات الکترونیکی


تعمیرات تجهیزات الکترونیکی در دو گروه اصلی نرم افزاری و سخت افزاری فرد متخصص خود را میخواهد که هر کدام کمی در تخصص فرد دیگر در این حوزه آشنایی دارند اما تخصص آنها کامل نیست.
تجهیزات الکترونیکی حوزه بسیار بزرگی دارد و زیر شاخه های بسیاری را شامل می شود که هر کدام از جزییات و ویژگی های خاصی برخوردار هستند که باید تک تک آنها مورد بررسی و کنترل قرار بگیرد.

تعمیرات تجهیزات دریایی

تعمیرات تجهیزات الکترونیکی دریایی


نیاز به تعمیرکار تجهیزات دریایی الکترونیکی به دو شکل است:
1. زمانی که کشتی در بندر و ساحل به صورت راکد است و بررسی تجهیزات به صورت ثابت است و تعمیر در صورت لازم انجام شده و پس از کنترل نهایی می تواند به کار خود برسد.
کار این افراد نسبت به افرادی که در طول پروژه همراه تیم هستند راحت تر و کم چالش تر است اما فشار بیشتری را باید کنترل و تحمل کند چرا که باید تمامی جزئیات را بررسی کند و یک بخش بدون مشکل را تحویل بدهد اما در بخش همراه بسیاری از مشکلات که در زمان حال اتفاق می افتد کنترلش کمی راحت تر است.
2. فردی باید در طول انجام پروژه ( شروع فعالیت تا زمان رسیدن به مقصد ) همراه تیم باشد تا در صورت وقوع هر گونه حادثه سریعا دست به کار شده و مشکل را کنترل کند، همچنین مرحله به مرحله کارها را کنترل کند و از از حدثه جلوگیری کند.
شغل تعمیرات تجهیزات دریایی در هر دو مدل بسیار مهم است و باید به بهترین نحو احسن انجام شده و کنترل شود، چراکه کوچک ترین مشکل از چشم دورمانده ممکن است فاجعه ای بزرگ رقم بزند.
برای هر کدام از این گرایش ها باید تئوری این موارد به خوبی درک شود و در ذهن ثبت شود بسیاری از مشکلات که در ظاهر با چشم قابل مشاهده نیستند و علت آن مخفی است، با بررسی تئوری قضیه واضح می شود و بسیار راحت تر می توان آن را حل و فصل نمود، برای این مورد باید کلاس هایی در این خصوص و پس از آن کتاب های مربوطه را مشاهده کرد و بررسی کرد. باید در کنار فردی متخصص و کاربلد مدتی دوره دید تا پیچ خم کار و ریزه کاری های کار مورد بررسی و تطبیق قرار بگیرد تا مبادا کوچک ترین موارد باعث شکست شود.
آگهی استخدام تعمیرات تجهیزات الکترونیکی
سایت کشتی داران دارای آگهی نیازمندی به فرد یا افراد تعمیرکار در حوزه تجهیزات الکترونیکی دریایی می باشد در صورت داشتن تخصص و توانایی انجام هر یک از امور تعمیر تجهیزات دریایی می توانید به کارفرمای مربوطه رزومه کاری خود را ارسال نمایید. استخدام در این حوزه نیازمند سابقه کاری مناسب بین 3 تا 5 سال، سابقه مفید است. میتوانید رزومه کاری خود را از طریق پروفایل کاربری برای کارفرمای مربوطه ارسال کرده و منتظر بررسی رزومه و تماس باشید.
همچنین میتوانید آگهی مربوط به نیروی آماده به کار به همراه توضیح مختصر راجع به خود و سابقه کاری به همراه شرح کوتاهی از پروژه های موفق و به نتیجه رسیده برای درخشان نمودن رزومه خود در پروفایل کاربری خود در کشتی داران قرار دهید تا در صورت نیاز برای هر زمانی کارفرما با شما تماس گرفته و برای مراحل انجام کار و موضوع پروژه مذاکره صورت بگیرد.

شغل تعمیرات تجهیزات کشتی و قایق


یکی از پر مشغله ترین شغل های دریایی تعمیرات تجهیزات به خصوص تعمیرات تجهیزات الکترونیکی است که بسیار مهم است شغلی است پر چالش و نیازمند تجربه بالاست به این صورت که در برخی مصاحبه ها این افراد بعد از 10 سال سابقه عالی گفته اند "هنوز جا برای تجربه بسیار است".
درست است که درآمد از این شغل، متوسط رو به بالاست اما سختی کار بسیار زیاد است و نیازمند هوش کاری و تجربه بسیار زیاد است و با چالش های زیادی روبه رو است و باید با هرکدام به زبان خودش دست و پنجه نرم کند.


حقوق تعمیرکار الکترونیکی تجهیزات دریایی


حقوق فرد تعمیرکار بسته به شرایط کاری و نوع کاری بسیار متفاوت است، به طور مثال فردی که در خشکی مشغول تعمیرات تجهیزات دریایی است با فرد مشغول در کشتی و درگیر در طول پروژه که گاها تا یک سال یا بیشتر طول می کشد متفاوت است.
حقوق این افراد بسته به کارفرما و شرایط متفاوت است همچنین باید سختی کار بررسی شود این موارد را کارفرما و تعمیرکار بین خود مطرح نموده و مبلغی بین آنها تفاهم می شود که در صورت رضایت قراردادی بین آنها تنظیم و ثبت می شود تا در صورت داشتن مشکل قرارداد رسمی موجود باشد.

چه شهر هایی بیشتر نیروی تعمیرات تجهیزات دریایی نیاز دارند؟


نیروی تعمیرات تجهیزات در همه شهرهایی که تولید قطعات مربوط به تجهیزات دریایی دارند نیاز است چرا که باید در صورت به وجود آمدن مشکل فردی برای تعمیر آن باشد.
در شهرهای دریایی بیشتر نیاز است چرا که جایی که آب است کشتی فراوان است.
شهرهای دریایی:
قسمت های شمالی ایران و شهر های مربوطه به دریای خزر و شهر هایی که متنهی به دریا هستند مثل دریای خلیج فارس، دریای عمان و..
در شهر های دریایی این مشاغل باید اشباع شود که هنوز نشده و نیازمند هستند پس هنوز برای شروع دیر نشده و میتوانید به راحتی برای این شغل آماده شده و نکته مهم این شغل این است که رنج سنی ملاک نیست و بسته به توانایی و قدرت بندی و از همه مهم تر تجربه کاری شخص است.
پس از کسب اطلاعات لازم همچنین تجربه کاری مناسب می توانید با ثبت اطلاعات و رزومه خود در نیازمندی های دریایی کشتی داران به مناسب ترین مورد با توجه به توانایی خود دست یافته و شغلی مناسب با حقوق و مزایای نسبتا خوب رو به عالی با توجه به تجربه کاری و پروژه خود پیدا کنید، نیازمند این فرایند ساخت پروفایل کاربری در قسمت پروفایل کاربری در سایت رسمی کشتی داران است.