favicon-96x96
جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها
شهر ها
محدوده قیمت
قیمیت توافقی
سایر موارد
آگهی دارای تصویر
آگهی ویژه
فوری

قایق تفریحی

جستجوی پیشرفته
در حال بارگذاری آگهی‌های بیشتر

 

قایق های تفریحی مدل های بسیاری دارند که از مدل های معمولی آن تا مدل ها لوکس آن دارای ویژگی ها منحصر به فرد خود است و می تواند کارایی مختص به خود را داشته باشد ، اما بهتر است با توجه به نیاز خود اقدام به اجاره قایق تفریحی کنید تا بتوانید بیشترین بهره را ببرید ، در بخش آگهی ها می توانید انواع قایق تفریحی را مشاهده کنید .

قایق تفریحی را از نگاه دیگر بشناسید

قایق های تفریحی امکانات رفاهی بسیار عالی دارند و می توانند یک گزینه خوب برای داشتن سفری بهتر و خاطره انگیزتر در شهر هایی مانند کیش باشند؛ اگر چه که قیمت این نوع از یات ها نسبتا زیاد است و هنوز دسترسی و خرید آن ها برای هر فردی ممکن نیست اما به هیچ عنوان نمی توان تجربه لذت و سفر با یک قایق تفریحی مجهز را با دیگر وسایل تفریحی در کیش یا انزلی مقایسه کرد! خبر خوب این است که نیازی نیست برای تجربه راندن یک قایق تفریحی حتما آن را بخرید. زیرا در کیش کلوپ های تفریحی زیادی وجود دارد که این امکان را به مسافران می دهد با اجاره قایق از آن لذت ببرند.

اگر شما به اجاره قایق تفریحی و استفاده از آن علاقه دارید با ادامه این مقاله همراه باشید. در این ادامه قرار است به نکاتی اشاره کنیم که هر فردی باید در هنگام چارتینگ قایق تفریحی به آن ها توجه کند.

قایق تفریحی دریایی

برای اجاره قایق تفریحی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

کلوپ مورد اطمینان

کلوپ های زیادی در کیش وجود دارند که با اجاره قایق تفریحی به مسافران درآمد کسب می کنند. موضوع قابل توجه این است که همه این کلوپ ها قابل اعتماد نیستند.

 بعضی آن ها برای اجاره و چارتینگ قایق تفریحی به مشتریان هزینه های نامعقولی را در نظر می گیرند از طرفی ممکن است نکات ایمنی را به طور کامل رعایت نکنند؛ برای مثال ممکن است قایق ها را به طور کامل از نظر فنی چک نکنند و با ارائه این نوع قایق ها به مسافران، جان آن ها را به خطر بیندازند.

هزینه های مناسب

در تمام مناطق آزاد به دلیل شرایط تفریحی مختلفی که وجود دارد اکثر مسافران می توانند قایق تفریحی مخصوصی را در طول سفر برای خود یا خانواده شان اجاره کنند. به این صورت علاوه بر اینکه از سفرشان لذت بیشتری برده اند دیگر قرار نیست در آینده استرس نگهداری از یک قایق شخصی را هم داشته باشند.

با وجود اینکه اجاره یک قایق نیز هزینه نسبتا زیادی را در بر می گیرد اما به طور قطع میزان این هزینه ها از هرینه خرید آن کمتر خواهد بود.

البته باید توجه داشته باشید که قبل از اجاره قایق تفریحی به طور کامل از هزینه های کلوپ های مختلف اگاهی کسب کنید تا مجبور به پرداخت هزینه های غیر معقول نشوید.

امنیت

برای اجاره یک قایق تفریحی باید تمام نکات ایمنی لازم را رعایت کنید.

این قوانین می تواند شامل پوشیدن لباس مناسب، روش درست راندن قایق و ... باشد.

عدم رعایت قوانین تفریحی، جان افراد را به خطر میندازد.

موتور قایق

در زمان اجاره قایق باید موتور قایق را به طور کامل بررسی کنید. موتور قایق تفریحی مهم ترین قسمت آن است به همین دلیل توجه به سلامت آن بسیار مهم است.

کمک گرفتن از یک ناخدای حرفه ای

بعضی از مسافران توانایی راندن یک قایق تفریحی را دارند. این دسته از گردشگران با اجاره یک قایق شخصی، از آن در طول سفر خود استفاده می کنند. عده دیگری از مسافران ترجیح می دهند که قایق را همراه با یک ناخدای حرفه ای اجاره کنند.

به این صورت می توانند از امنیت و سلامت خود اطمینان کامل داشته باشند. کمک گرفتن از یک ناخدای حرفه ای نگرانی های سفر با قایق تفریحی را کاهش می دهد.

انواع قایق تفریحی

قایق های تفریحی بهترین گزینه برای لذت بردن از سفرهای دریایی است. همه گردشگران می توانند با اجاره قایق تفریحی تجربیات عالی و مفرحی برای خود و خانواده شان رقم بزنند.

در حال حاضر قایق های تفریحی به سه دسته مختلف کابین دار، بدون کابین و جت سنتر تقسیم می شوند که ویژگی ها و کاربری هر یک از این سه نوع قایق نیز با یکدیگر متفاوت است.

قایق کابین دار

قایق های کابین دار، قایق های تفریحی بسیار لوکس هستند. جالب است بدانید داخل آن ها  کاملا مبله شده است تا مسافران راحت تر باشند.

 امکانات رفاهی این قایق ها نیز بیشتر از دو نوع دیگر است. افراد به راحتی می توانند یک روز کامل با این نوع یات ها (yacht) دریانوردی کرده و لذت ببرند.

 قایق های بدون کابین

قایق های بدون کابین بهترین انتخاب برای افرادی هستند که به ورزش های آبی تک نفره علاقه دارند.

 شما می توانید با اجاره قایق های تفریحی بدون کابین برای 2 تا سه ساعت دریانوردی کرده و لذت ببرید. با اجاره قایق های تفریحی بدون کابین امکان ماهیگیری نیز برای شما وجود دارد به این صورت با قایق رانی و ماهیگیری لذت دوچندان از سفر خود برده اید.

جت سنتر

جت سنترها قایق های نسبتا کوچکی هستند و قیمت مناسب تری نسبت به دو قایق معرفی شده دیگر دارند، دریانوردانی که به سفرهای دریایی کوتاه و ماهی گیری علاقه دارند، جت سنتر بهترین انتخاب برای آن ها است.

مسافران با اجاره یک قایق جت سنتر علاوه بر کاهش هزینه های خود، لذت دریانوردی را به خوبی درک کرده اند.

در حال حاضر بهترین راه اجاره قایق تفریحی برای مسافران کدام است؟

همانطور که گفتیم در زمان اجاره یک قایق تفریحی باید به نکات مهمی توجه کنید. اگر به قوانین و نکات لازم توجه کافی نداشته باشید جان خود و خانواده تان را به خطر انداخته و سفر لذت بخش خود را به یک خاطره بد تبدیل می کنید.

برای پیدا کردن بهترین کلوپ های تفریحی که کاملا قابل اعتماد باشند و خدماتی عالی به مسافران ارائه کنند می توانید به سایت کشتی داران مراجعه کنید.

سایت کشتی داران بزرگترین مرجع نیازمندی های دریایی ایران است. همه شما مسافران عزیز می توانید اطلاعات بسیار خوبی از سایت کشتی داران جمع آوری کنید. همچنین می توانید با مقایسه بهترین مراکز تفریحی بهترین انتخاب را داشته باشید.

کشتی داران یک سایت عالی برای سفرهای دریایی است که نباید از آن غافل شد.

  کاربرد قایق تفریحی

از قایق‌ها هم برای تجارت و هم برای تفریح ​​استفاده می شود. قایق‌های تفریحی تمایل دارند برای سرگرمی ساخته شوند.قایق ها از کشتی ها کوچکتر هستند.قایق بادبانی می تواند هر اندازه باشد.کشتی ها بزرگ هستند ، به دریاها می روند و معمولاً تجاری هستند.هر دو قایق و قایق بادبانی می توانند موتور یا بادبان داشته باشند.

قایق تفریحی

خرید وفروش قایق تفریحی

برای خرید یا فروش قایق تفریحی می‌توان به صورت سنتی عمل کرد و با مراجعه به بنادر جنوبی و شمالی کشور به نوعی اقدام به خرید قایق تفریحی کرد.

البته در سال‌های اخیر با ظهور استارتاپ‌ها و مراجع تخصصی دریایی در فضای مجازی همچون سایت کشتی‌داران می‌توان به خریداران و فروشندگان قایق تفریحی کمک کرد.

برای پیدا کردن انواع قایق تفریحی در فضاهای مجازی از کانال‌های تلگرامی گرفته تا کانال‌های واتساپی می‌توان به سایت کشتی‌داران مراجعه کرد.

قیمت قایق تفریحی

انواع قایق تفریحی برحسب پارامترهای مختلف همچون طول ،عرض،ارتفاع و آبخور قیمت‌گذاری می‌شوند.

نوع و قدرت موتور در قیمت‌گذاری قایق تفریحی بسیار موثر است. از سوی دیگر می‌توان به تعداد نفرات و ظرفیت به عنوان یک پارامتر تاثیرگذار برای قایق تفریحی که روی قیمت آن موثر است اشاره کرد.

سایت‌ کشتی‌داران به عنوان مرجع و دیوار تخصصی صنعت دریایی کشور می‌تواند در تعیین قیمت انواع قایق تفریحی کمک درخورتوجه‌ای را به فعالان صنعت دریایی کند.

همچنین ببینید: انواع لنگر دریایی  |   ساخت قایق و کشتی