favicon-96x96

شرایط و قوانین کشتی داران

شرایط و تعهدات عمومی

الف- شرایط و تعهدات عمومی کاربران کشتی داران

1- برای استفاده از هرگونه خدمات کشتی داران و درج آگهی سن کاربر باید حداقل ۱۸ سال تمام باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل و ایجاد مسوولیتهای قانونی ناشی از درج آگهی در سامانه کشتی داران توسط کاربری که کمتر از ۱۸ سال داشته باشد، کلیه مسوولیتهای قانونی مربوط به معاملات و درج آگهی وی در سامانه کشتی داران متوجه شخص درج کننده آگهی و ولی قانونی وی می باشد و کشتی داران مسوولیتی در این زمینه ندارد.

2- کاربر تعهد می نماید که کالاها و خدماتی که در آگهی درج می نماید متعلق به خود وی می باشد و یا مجوزهای لازم از سوی مالک و یا نهادهای ذیصلاح جهت فروش و ارایه آن خدمات را دارا می باشد. در صورتی که خلاف آن کشف گردد، کلیه مسوولیتهای ناشی از فروش و یا ارایه خدمات غیرمجاز به عهده کاربر بوده و کشتی داران در این زمینه مسوولیتی ندارد.

3- مسوولیت قانونی و حقوقی آگهی درج شده توسط کاربر در سامانه کشتی داران به عهده کاربر می باشد. لذا مسوولیت بررسی صحت اطلاعات و مطابقت آن با قوانین و مقررات، اخلاق حسنه و عرف اسلامی برعهده کاربر بوده و کاربر تعهد می نماید که از درج آگهی های مرتبط با کالا و خدماتی که طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی غیر مجاز می باشد، خودداری نماید. بدیهی است کشتی داران مسوولیتی در خصوص آگهی های درج شده خلاف قانون و مقررات کشور و آگهی های مخل حقوق اشخاص ثالث، ضوابط و سیاست های کشتی داران ندارد.

4- کاربر تعهد می نماید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت و سامانه کشتی داران به هر دلیل و یا با هر قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی از کشتی داران استفاده ننماید، در غیر اینصورت مسوول کلیه خسارات وارده به سامانه  کشتی داران می باشد.

5- کاربر تعهد می نماید اطلاعات درخواست شده در سامانه را به درستی اعلام نماید. کشتی داران مسوولیتی در قبال هر گونه مشکلی که به علت عدم ثبت صحیح اطلاعات ایجاد گردد، ندارد.

6- کاربر تعهد می نماید از انجام هر عملی که ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا به طور نامناسب فشار زیادی را به زیرساخت های فنی کشتی داران تحمیل کند، خودداری نماید، در غیر این صورت متعهد به پرداخت خسارت وارده می باشد. میزان خسارات وارده به تشخیص کارشناسان کشتی داران ارزیابی و اعلام می گردد.

 

ب- شرایط و تعهدات عمومی کشتی داران

1- سامانه کشتی داران صرفاً محلی برای درج آگهی ها بوده و به عنوان فروشگاه فعالیت نمی نماید و تنها خریدار و فروشنده را بدون واسطه در ارتباط مستقیم با یکدیگر قرار می دهد، لذا بررسی کیفیت، استاندارد و رعایت قوانین و مقررات کشور جهت فروش و عرضه محصولات و خدمات، قانونی بودن محصولات و خدمات آگهی شده و صحت مضامین آگهی‏ های کاربران بر عهده کاربر می باشد. کشتی داران، کارمندان، مدیران و سهامداران آن هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال محصولات و خدماتی که از طریق سامانه‏ کشتی داران توسط اشخاص ثالث به عموم عرضه و آگهی می شود، یا درخصوص محتوای آگهی های منتشره در سامانه‏ کشتی داران که توسط اشخاص ثالث تولید شده، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را در سامانه‏ کشتی داران درج می‏کند.

2- کشتی داران هیچگونه مسوولیتی در معاملات فی مابین خریداران و فروشندگان ندارد. بدیهی است کشتی داران مسوولیتی نیز در قبال از بین رفتن پول، ورود ضرر و زیان، خدشه به حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت مستقیم یا غیرمستقیم که ممکن است در نتیجه استفاده از سامانه کشتی داران به کاربر وارد آید، ندارد.

3- کشتی داران هیچ مسوولیتی در قبال لینک‏ سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که توسط کاربران در سامانه‏ کشتی داران درج و یا بارگذاری می گردد و در دسترس عموم قرار می گیرد، ندارد. بدیهی است کشتی داران، از کیفیت خدمات یا محصولات مرتبط به این سایت‏ها، فایل ها و مضامین مطلع نبوده و آنها را تضمین نمی نماید.

4- کشتی داران می تواند حساب های کاربری تأیید نشده یا حساب های کاربری که برای مدت طولانی فعال نبوده اند را لغو نماید و همچنین می تواند محتوای آگهی های منتشره در سامانه کشتی داران را به منظور رعایت قوانین کشور اصلاح، ویرایش و حذف کند. در صورتی که کاربر الزامات قانونی را زیر پا گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز ‏کند، یا تعهدات مندرج در این ضوابط را نقض نماید، کشتی داران می تواند برحسب مورد، خدمات و حساب کاربری کاربر را محدود نماید یا به تعلیق درآورد و یا آن را مسدود کند، به گونه ‏ای که از دسترسی کاربر به سامانه کشتی داران ممانعت به عمل آید.

 

ج- حفاظت از حریم خصوصی

موارد عمومی :

  • اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری سایت و اپلیکیشن کشتی داران در حوزهٔ استفاده و جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.
  • با استفاده از سایت و اپلیکیشن کشتی داران، کاربر صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری و ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط کشتی داران اعلام می‌کند.

  • کشتی داران ممکن است در هر زمان، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد. تداوم استفادهٔ کاربر از سایت یا اپلیکیشن کشتی داران به معنای رضایت بی‌ قید و شرط از این تغییرات است. لذا به کاربران توصیه می‌شود مرتباً این قوانین را مطالعه نمایند. هرگونه تغییرات در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی، در سایت و اپلیکیشن کشتی داران به‌روزرسانی می‌شود.

اطلاعات جمع آوری شده از کاربران:

  • همهٔ افراد می‌توانند بدون ثبت نام به سایت یا اپلیکیشن کشتی داران مراجعه کنند. هر فرد به محض ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن کشتی داران از طریق شمارهٔ تلفن همراه خود، صراحتاً موافقتش را با ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی خود و استفاده و محافظت کشتی داران از این اطلاعات، اعلام می‌دارد.
  • اطلاعات وارد شده توسط کاربر، مربوط به محتوای آگهی و اطلاعات مربوط به تصاویری که توسط کاربر در سایت/اپلیکیشن بارگذاری می‌شود، به منظور حفظ سطح خدمات و جلوگیری از کلاهبرداری، جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد.
  • اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور برای حفظ سطح خدمات، جمع‌آوری و ذخیره و ... استفاده خواهد شد. اطلاعات یاد شده شامل این موارد است: آدرس پروتکل اینترنت (IP)، اطلاعات برند و مدل دستگاه، نوع شبکه و نوع و نسخهٔ مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه‌ٔ بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکهٔ دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

تمامی این اطلاعات نزد کشتی داران محفوظ است، و به هیچ عنوان از آن‌ها سواستفاده نخواهد شد و در اختیار شخص یا سازمان ثالثی قرار نخواهد گرفت.