favicon-96x96
جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها
شهر ها
محدوده قیمت
قیمیت توافقی
سایر موارد
آگهی دارای تصویر
آگهی ویژه
فوری

سوپلای بوت

جستجوی پیشرفته

ساپلای‌بوت شناوری استراتژیک برای سکوهای نفتی و گازی

ساپلای‌بوت یا کشتی تأمین کننده سکو (PSV) کشتی ای است که به طور ویژه برای تأمین سکوهای نفتی و گازی دریایی طراحی شده است.

طول این کشتی ها از 50 تا 100 متر (160 تا 330 فوت) است و کارهای مختلفی را انجام می دهند. عملکرد اصلی بیشتر این شناورها پشتیبانی لجستیکی و حمل کالا ، ابزار ، تجهیزات و پرسنل به و از سکوهای نفتی دریایی و دیگر سازه های دریایی است.

در سال‌های اخیر ، نسل جدیدی از شناورهای عرضه کننده سیستم عامل وارد بازار می‌شوند که معمولاً مجهز به سیستم موقعیت‌یابی دینامیک کلاس 1 یا کلاس 2 هستند.

آنها متعلق به دسته وسیع شناورهای دریایی  OSV هستند که شامل شناورهای تأمین کننده سکو PSV ، شناورهای جرثقیل CVو شناورهای تحریک چاه WSV ، شناورهای عرضه کننده طناب لنگر  AHTSVو شناورهای ساختمانی OCVهستند.

شناورهای بزرگ دریایی دارای تجهیزات پیشرفته و گسترده ای از جمله وسایل نقلیه زیر آب ROV هستند و تعداد بیشتری از افراد را در خود جای می دهند

 

 ساپلای

انواع ساپلای‌بوت

شناورهای عرضه سکو PSVکشتی تدارکاتی با ظرفیت بالا ، یا در عرشه یا در محموله است.

عرضه یدک کش کار با لنگر AHTS مشابه PSV است، آنها می توانند سیستم عامل های شناور روغن (جک آپ و سیستم های نیمه غوطه‌وری) را لنگر دهند و بکشند.

شناورهای چند منظوره MPSV کشتی های جهانی قادر به ارائه انواع خدمات تعمیر و نگهداری هستند. بیشتر اوقات مجهز به جرثقیل با ظرفیت بالا (100 تن و بیشتر) هستند.

جامپرها" ، به ویژه MPSV که به ROV (وسایل نقلیه کنترل از راه دور) مجهز هستند تا از تجهیزات زیردریایی مانند کلاهک های چاه نگهداری کنند.

کشتی های مداخله سریع تأمین یا FSIV کشتی های پرسرعت (تقریباً 25 گره ، 46 کیلومتر در ساعت ، 29 مایل در ساعت) با ظرفیت عرشه کوچکتر است. با این وجود می توانند مسافران را جابجا کنند. آنها اساساً برای تحویل فوری یا حمل و نقل کوچک خدمت می کنند.

 

 ساپلای بوت

خرید و فروش ساپلای بوت

برای خرید یا فروش انواع ساپلای‌بوت می‌توان با افراد مطلع در این زمینه مشورت کرد و یا به صورت سنتی با مشتریان وارد معامله شد.

سایت کشتی‌داران که یک سایت تخصصی در حوزه دریایی و به نوعی یک مرجع مهم دریایی در فضای مجازی محسوب می‌شود و می‌تواند به عنوان یک استارتاپ تخصصی برای خریداران یا فروشندگان ساپلای‌بوت در سراسر ایران اسلامی و حتی منطقه خاورمیانه،کمک شایانی به فعالان حوزه دریایی کند.

قیمت ساپلای‌بوت

انواع ساپلای‌بوت براساس میزان ظرفیت این شناور،ظرفیت مخازن سوخت،طول،عرض،ارتفاع و نوع موتوری که در آن استفاده شده است قیمت‌گذاری می‌شوند.

از طرف دیگر ممکن است یک ساپلای‌بوت تجهیزات اضافی دیگری داشته باشد که به طور قطع روی قیمت آن موثر خواهد بود.

سال ساخت،زمان داک و پرچم کشور سازنده ساپلای هم تا حدودی در قیمت‌گذاری این شناور تاثیر خواهد داشت که باید مورد توجه ویژه خریداران و فروشندگان قرار بگیرد.