favicon-96x96
جستجوی پیشرفته
دسته بندی ها
شهر ها
محدوده قیمت
قیمیت توافقی
سایر موارد
آگهی دارای تصویر
آگهی ویژه
فوری

خدمات دریایی

جستجوی پیشرفته

خدمات مربوط به کشتی و کشتی داری بسیار گسترده و در دایره کاری منحصر به فرد بزرگی قرار دارد، از جمله خدمات کشتی که بسیار نیاز است و همیشه کار برای این  نوع خدمات لازم به نیاز ، خدماتی تعمیرکار کشتی است. نیاز به این خدمات به دو صورت دائم و موقت است به طوری که گاهی تیمی در خشکی به تعمیر و بازبینی کشتی می پردازد و تیم دوم در طول سفر با تیم کاری همراه شده و در صورت بروز مشکل برای رفع آن دست به کار می شود.

خدمات کشتی داری

خدمات کشتیرانی به دسته های متفاوتی تقسیم می شود که هر کدام وظایف خود را ایفا می کنند، اما دسته بندی اصلی خدمات و خدمه کشتی داری به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شود. دسته اول کسانی که به طور مستقیم نقشی در کشتی داری دارند و دسته دوم کسانی که با دادن خدمات به صورت غیر مستقیم ایفای نقش می کنند. اهمیت هر دسته منوط به شرایط خود است و ارجعیتی یا کاستی نسبت به دیگری خاصی ندارد.

اما عمده خدمات اصلی به دو دسته تقسیم می شود، گروه اول افرادی هستند که در خشکی ایفای نقش می کنند و گروهی دیگر در طول انجام پروسه کاری به تیم کاری در حال انجام وظیفه ملحق شده و کارهای فنی و غیر فنی را تحت کنترل خود در می آورند.

خدمات کشتی چه چیز هایی است؟

خدمات کشتی دارای دسته بندی های متفاوتی است که هر کدام باز به دسته بندی های ریز تری تقسیم بندی شده و از هم مجزا می شوند، به طوری که بخشی دارای وظیفه تعمیر، بخشی برق کاری، بخشی غواصی و... دارند که برخی اصلا به هم مربوط نیستند و بعضی خدمات بهم وابسته دارند. مانند تعمیر کار برق موتور که با خدمات الکترونیکی کشتی ارتباط دارد و در جریان جزئیات کار هم قرار می گیرند، اما خدمات تعمیرکاری با خدمات باربری نه بهم ربط دارند نه کاری با انجام می دهند.

چرا به خدمات کشتی نیاز داریم؟

همه خدمات کشتی شاید به هم مربوط نباشند اما به کشتی مربوط هستند و باید در یک دایره کاری همگی وجود داشته و باهم کار کنند، لازکه این فرایند این است که قبل از شروع کار تمامی پروسه مو به مو یعنی دانه به دانه کنترل و اجرا شده باشند و تمامی بخش های مربوطه و غیر مربوطه چک شده باشند.

آگهی استخدام خدمات کشتی

آگهی های استخدام در بخش های مختلفی در سایت رسمی کشتی داران موجود است که با جست و جوی شغل مورد نظر می توانید آنها را مشاهده نمائید.

در سایت کشتی داران بسیاری از کارفرمایان در خصوص بخش های خدماتی تمیرکار کشتی، خدمات موتور بنزینی کشتی، خدمات موتور دیزلی کشتی، خدمات الکترونیکی کشتی، خدمات برق کاری کشتی، خدمات شرکت باربری کشتی، خدمات غواصی صنعتی و بسیاری دیگر آگهی ثبت کرده اند می توانید پس از مشاهده آگهی ها به کارفرمایان رزومه کاری خود را ارسال نمائید که لازمه این کار ساخت پروفایل کاربری از اینجا می باشد.

استخدام نیروی خدماتی کشتی

  • خدماتی تمیرکار کشتی
  • خدمات موتور بنزینی کشتی
  • خدمات موتور دیزلی کشتی
  • خدمات الکترونیکی کشتی
  • خدمات برق کاری کشتی
  • خدمات شرکت باربری کشتی
  • خدمات غواصی صنعتی

خدمه کشتی

تمام کسانی که در کشتی مشغول به کار هستند جزو خدمه کشتی هستند که با توجه به سمت های آنها متمایز از سایر می شوند.

برای مثال: کاپیتان، ملوان، سرآشپز، تعمیرکار و... همگی جز خدمه کشتی هستند اما رتبه و درجه ملوان با تعمیرکار که هر دو کار مهم و سختی را انجام می دهند متفاوت است.

خدمات تامین کننده کشتی

بسیاری از شرکت و خدماتی های خدمات دهنده وابسته و غیر وابسته کشتی داری آماده خدمات رسانی به مشتریان می باشد که تامین کننده نیازهای اصلی و لازمه هر صنفی از کشتی داری وجود دارد. از این رو سایت رسمی کشتی داران واسطه این امر می باشد که ثبت آگهی در سایت و یا استفاده از آگهی های از پیش درج شده است که می توان از آنها برای نیاز خود بهره برد.

خدمات فنی کشتی

خدمات فنی هر کشتی با کشتی دیگر تا جایی مثل یکدیگر و در برخی قسمت ها متفاوت است. مثلا برای تعمیر موتور، موتور تمامی کشتی مانند یکدیگر نیست. برای تامین هر نیاز فنی باید فرد و یا تیم متخصص همان نقش را برای کشتی استخدام نمود. این استخدام منوط به شرایط و تایید قرارداد بین کارفرما و کارمند است که پس از تنظیم و عقد کار شروع خواهد شد.

شرکت های خدماتی کشتی

شرکت های بسیاری برای تامین نیاز های خدمات داری کشتی رانی وجود دارند که هر کدام بخش خاصی را پوشش می دهند به طور مثال شرکت باربری برای ثبت و تنظیم مدارک ثبت باربری و تحویل بار به کشتی همچنین تنظیم زمان تحویل باربری را برعهده دارد اما تامین امنیت بارهای تحویل داده شده به کشتی از بدو ورود تا زمان رسیدن به مقصد کار بخش دیگری است.

ارائه خدمات کشتی

خدمات کشتی بسیار گسترده است و کار یک شخص خاص یا حتی تیم کاری خاص نیست و نیازمند بسیاری از تیم های مختلف با مشتق کاری متفاوت است.

خدماتی همچون چارترینگ، تالینگ، هدلینگ، تخلیه و بارگیری، هماهنگی، تدارکات، تامین نیاز داخلی، تامین نیازخارجی و بسیاری دیگر از خدمات وجود دارند که برای برخی مشاغل آگهی استخدام ثبت شده است که در صورت تمایل از بخش خدمات کشتی داری می توانید آگهی متناسب با شغل ایده ال خود را برگزینید و به کارفرمای مربوطه درخواست همکاری ارسال نمائید.

خدمات جانبی کشتی

انواع خدمات جانبی کشتی که لازم و نیاز است از جمله خدمات فنی کشتی که پیش تعریف شده است، باید در نظر داشت که تمامی کارهای مربوطه به کشتی از خدمات باربری شروع شده تا حتی خدمات تعمیر و ... جزو خدمات جانبی کشتی داری محسوب می شوند.

حقوق خدمه کشتی

حقوق بخش های مختلف مربط با کشتی متفاوت است و معیار خاصی برای سنجش ندارد بلکه حجمه کاری و نوع کار ملاک برای تعیین حقوق و مزایای هر بخش ضروری و غیر ضروری کشتی داری است.

حقوق بخش های خدماتی کشتی چقدر است ؟

همانطور که چندی پیش گفته شد نمیتوان حقوق ثابت یا نرخ مسوب ثابتی را تایین نمود زیرا بر اساس سختی کار، شرایط کار، نوع کار، مشخصات فرد و بسیاری از شرایط وابسته و غیر وابسته حقوق مزایای هر کاربر متفاوت خواهد بود که تعیین این حقوق منوط به بررسی شرایط و بستن قرارداد اصولی و درست است.